12/02/2015

Kategori: Sport

Ivanovic ‘kafshon’ McCarthyn? (Video)

Mbrojtesi i Chelseas, Branislav Ivanovic duket se e kafshoi futbollistin e Evertonit, James McCarethy gjate ballafaqimit ne Stamford Bridge te merkuren. Mbrojtesi i Chelseas, Branislav Ivanovic ishte viktime e nje kafshimi nga ana e ish sulmuesit te Liverpoolit, Luis Suarez, ne Premierlige. Mirepo, kesaj radhe duket sikur ai e beri te njejten gje ndaj nje kundershtari. Pas nje kacafytje mes futbollisteve, Ivanovic e kapi McCarthyn dhe nga xhirimet e publikuara nuk shihet qarte nese vertete e kafshoi ate apo vetem e largoi nga rreziku. Burimi:Lajmi.net

133 views