29/03/2015

Kategori: Sport

Ja cfare bejne Plisat ne Elbasan ( Video )

'Plisat' jane duke e nxehur atmosferen ne Elbasan. Tifozet e Prishtines, Plisat jane duke dhuruar atmosfere fantastike ne Elbasan. Ata se bashku me tifozet ‘Fantastika’ dhe me ‘Shfarcerat’ po e kallin para stadiumit ‘Elbasan Arena’. Per me shume shikojeni videon. Burimi: Gazeta Express

398 views