13/03/2015

Kategori: Sport

Ja cfare i beri Ivanovici ne dhomat e zhveshjes David Luizit (Video)

Natyrisht se ndeshja ndermjet Chelseas dhe PSG ishte jashtezakonisht e tensionuar. Kete e verteton edhe videoja e meposhteme. Mbrojtesi serb i skuadres se Chelseas, Branislav Ivanovic ne tunel beri nje gjest jashtezakonisht te tmerrshem ne drejtim te David Luiz. Ai vendosi qe ta shkelte ne kembe mbrojtesin brazilian, i cili menjehere reagoi duke e shtyre me duar. Kete ngjarje e shikoi edhe gjyqtari i ndeshjes i cili e kritikoi mbrojtesin serb. Cfare mendoni per kete sjellje te tmerrshme? Shprehuni ne hapsiren per komente. Burimi: Veqsport.com

519 views