25/11/2014

Kategori: Sport

Ja kush i provokoi tifozet e Tiranes ne Elbasan Arena

Ngjarjet ne Elbasan Arena ende nuk jane zbardhur dhe fajtoret ende nuk jane gjetur. Por nje video e postuar ne Youtube tregon se eshte qendermbrojtesi rezerve i skuadres se Elbasanit, Xhulio Jaupi qe ka provokuar tifozerine e Tiranes. Gjate nxehjes Jaupi ka provokuar shume dhe tifozet i jane kunderpergjigjur me kore ofenduese.

257 views