01/03/2015

Kategori: Sport

Ja pse Mourinho eshte ‘Special One’ (Video)

Jose Mourinho dhe Chelsea kane arritur te fitojne titullin e pare kete edicion, duke fituar Capital One Cup. Blute nga Londra kane mposhtur ne finale Tottenhamin, me rezultat 2:0. Ne momentin e shperndarjes se çmimeve, i veçanti Jose Mourinho, beri diçka te veçante, ashtu siç eshte vete. Burimi: Indeksionline

189 views