06/11/2014

Kategori: Sport

Ja se cfare i bejne tifozet e Romes arbitrit Rocchi

Tifozet e Romes mbeten origjinale. Ne aeroportin Fiumocino te Romes disa tifoze te skuadres se kryeqytetit qe ishin duke pritur per te fluturuar drejt Mynihut kane pare arbitrin Gianluca Rocchi (qe gjykoi ndeshjen Juventus - Roma ku dhe gaboi shume,) dhe nuk kane munguar pa u 'hakmarre'. Tifozet e Romes jane 'tallur' me arbitrin Rocchi duke i kenduar kore dhe duke i thene '11 metersh per Juventus'.

215 views