04/04/2015

Kategori: Sport

Ja si e ngushelloi De Biasi-Mavrajn (VIDEO)

Perzgjedhesi i Kombetares shqiptare, Gianni De Biasi, po vazhdon te jete teper i afert me futbollistet e tij. Italiani sot ishte ne Istog te Kosoves per te marre pjese ne varrimin e babait te Mergim Mavrajt, i cili nderroi jete te premten. E, De Biasi ishte ai i cili e ndali per disa sekonda Mavrajn per t’i shprehur ngushellime dhe per ta forcuar shpirterisht, transmeton Tribuna Channel.

324 views