25/10/2014

Kategori: Sport

Ja si rrihen tifozet kur futen ne fushe

Ka ndodhur ne Emiretet e Bashkuara Arabe. Nje tifoz eshte futur ne fushe dhe menjehere forcat e policise jane vene ne ndjekje te tij. Pamjet tregojne dhunen e ushtruar mbi te riun.

258 views