14/02/2015

Kategori: Lajme

Ja si u rrembyen parate e bankes

Policia ka publikuar videon e grabitjes se makines se nje filiali banke ne Tirane, qe ndodhi nje dite me pare. Grabitja ndodhi kur nga automjeti i blinduar do te shkarkoheshin nje sasi parash ne banke,tre persona te armatosur kercenuan shoferin dhe me pas rrembyen makinen me gjithe para. Pak me vone ata e braktisen makinen duke marre parate. Burimi:Top Channel

245 views