07/01/2015

Kategori: Sport

Juventus – Inter 1 – 1. Derbi i Italise nuk ka fitues

Nuk ka pasur fitues ne derbin e italise ndermjet Juventus dhe Inter. Edhe pse me golin e realizuar ne minuten e 4 nga Tevez u duk sikur do te ishin kampionet e Italise ata qe do te dilnin triumfues, ne pjesen  e dyte ishte Inter qe mund te kishte fituar kete perballje. Icardi dhenon golin e barazimit dhe me pas shperdoron nje rast shume te mire.

220 views