27/10/2014

Kategori: Sport

Juventus mposht Palermon dhe shkeputet e vetme ne krye

Juventus mposht Palermon me rezultatin 2 - 0 dhe shkeputet serish e vetme ne krye te renditjes. Ishte Arturo Vidal ne minuten e 32 dhe Llorente ne minuten e 64 qe i japin fitoren 'Zonjes se Vjeter'.

139 views