10/11/2014

Kategori: Sport

Juventus – Parma 7 – 0

Kampionet e Italise kane shkaterruar skuadren e Parma me rezultatin 7 - 0.  Llorente, Tevez dhe Morata kane shenuar nga 2 gola per skuadren e Allegri. Edhe Lichtsteiner ka shenuar per kampionet e Italise qe vazhdojne te renditen ne vendin e pare ne Serie A

166 views