13/04/2015

Kategori: Sport

Kaka e humb penalltine, por shikoni çfare ben gjyqtari (Video)

Kaka deshtoi te shenoje nga penalltia ne ndeshjen e djeshme ndaj Portlandit ne tentimin e pare, mirepo gjyqtari vendosi qe ta perserise ate per shkak se lojtaret e skuadres vendase ishin futur brenda zones. Ricardo Kaka eshte treguar i pasakte ne tentimin e pare nga penalltia per skuadren e Orlandos. Sidoqofte, gjyqtari i takimit vendosit qe ta perseris edhe nje here kete penallti, per lojtaret vendas u futen ne zone para se Kaka ta godiste penalltine. Dhe, ne tentimin e dyte, braziliani ishte i sakte duke i dhene epersine prej dy golave skuadres se tij. Burimi: Lajmi.net

636 views