18/11/2014

Kategori: Sport

Kandidatet per cmimin Ferenc Pushkash per golin me te bukur te vitit. Numri 1

Eshte sulmuesi japonez Hisato Sato i cili ne ndeshjen Sanfrecce Hiroshima kunder Kofu ne muajin mars, ka realizuar nje gol spektakolar. Te pranishmit ne stadium kane mbetur te mahnitur nga ky gol. Ekspertet e FIFa e kane perzgjedhur si nje nder golat me te bukur per vitin 2014 dhe kandidat per cmimin Ferenc Pushkash

198 views