18/11/2014

Kategori: Sport

Kandidatet per cmimin Ferenc Pushkash per golin me te bukur te vitit. Numri 2

Gol me i bukur ky i Pajtim Kasami apo ai i Marco Van Basten. Kontroll me gjoks dhe nje gjuajte e rrufeshme qe perfundon ne trekendeshin e portes se Crystal Palace. Ne ndeshjen qe Gulham ka fituar sezonin e kaluar me rezultatin 1-4 kunder Crystal Palace, Pajtim Kasami shenoi kete gol spektakolar qe barazoi rezultatin. Jo me kot FIFA e ka perzgjedhur si kandiadat per cmimin Ferenc Pushkash.

141 views