18/11/2014

Kategori: Sport

Kandidatet per cmimin Ferenc Pushkash per golin me te bukur te vitit. Numri 3

Akrepi i Zlatan Ibrahimovic. Nje gol i mrekullueshem i sulmuesit suedez ne perballjen PSG - Bastia. Eshte perzgjedhur nga FIFA per cmimin Pushkash dhe eshte nder kandidatet kryesore per te fituar. Sulmuesi suedez tashme na ka mesuar me te tille gola.

210 views