18/11/2014

Kategori: Sport

Kandidatet per cmimin Ferenc Pushkash per golin me te bukur te vitit. Numri 5

Roveshata e Diego Costa. Nuk kishte se si te mungonte nje gol i sulmuesit spanjoll qe tashme luan per Chelsea. Ne perballjen e sezonit te kaluar kunder Getafe kur Diego Costa luante per Atletico Madrid, sulmuesi 26 vjecar realizon nje roveshate spektakolare. Si gjithmone FIFA i pelqen veprime te tilla dhe e ka perzgjedhur nder 10 golat me te bukur qe kandidojne per cmimin Ferenc Pushkash.

177 views