22/10/2014

Kategori: Sport

Kasami i jep fitoren skuadres se Olympiacos

Pajtim Kasami ka shenuar nje gol me shume vlera ne perballjen Olympiacos - Juventus. Nje gol qe i jep 3 pike skuadres greke. Kasami, shqiptari nga Struga ka fesuar me simbolin e shqiponjes nen shkallet e tifozerise se tij ku ishte shfaqur dhe nje flamur serb.

178 views