11/12/2014

Kategori: Lifestyle

Kate Upton i heq te tera. Pozon topless

Kate Upton nuk njeh kufi. Ajo do te jete serish ne cover te revistes Sports Illustraded dhe kete here ajo do te jete topless. Modelja ka zhvilluar nje foto sesion per kete reviste dhe drejtuesit kane deklaruar se Upton do te jete topless. Madje drejtuesit e revistes kane postuar nje video ku duket qarte se Upton eshte topless.

409 views