13/12/2014

Kategori: Lifestyle

‘Only’ – Kenga e re e Nicki Minaj

Nicki Minaj ka publikuar videon e kenges se saj me te re, 'Only'. Ne youtube shikueshmeria i ka kaluar 6 milione dhe pritet qe te thyeje rekorde te reja. 'Only' eshte nje bashkepunim i Nicki Minaj me Lil Wayne, Drake dhe Chris Brown

186 views