24/03/2015

Kategori: Sport

Keshtu u pergatit Messi per El Clasico (Video)

Barcelona ka publikuar xhirime te menyres se si sulmuesi kryesor Lionel Messi u pergatit per El Clasicon kunder Real Madridit ne Camp Nou, te dielen e shkuar. Lionel Messi nuk shenoi gol por beri nje asistim dhe i ndihmoi Barcelones te shenoje fitore ne El Clasico ndaj Real Madridit ne Camp Nou, me rezultat 2:1. Ndersa, gjiganti katalan ka publikuar xhirime interesante te menyres se si ylli argjentinas u pergatit per ballafaqimin me Los Blancos. Burimi: Lajmi.net

254 views