06/03/2015

Kategori: Sport

Kjo goditje e tmerrshme, e pensionon futbollistin! (VIDEO)

Nje vit me pare ne ligen e izraelit eshte pare nje nderhyrje makabre e nje futbollisti. Mesfushori spanjoll i Macabi Haifas, Ruben Rayos si nje bishe e eger kishte nderhyre ndaj futbollistit te Bney Yehudas, Rafi Dahan. Pas nje viti trajtimi mjekesor, mjeket kane konstatuar se lendimi i Dahan eshte i pasherueshem dhe se futbollisti duhet te pensionohet nga futbolli ne moshen 25 vjeçare. Burimi: Indeksionline

170 views