08/10/2015

Kategori: Sport

Kuq e Zi je Ti. Kenga qe duhet kenduar nga te gjithe sot (Video)

Kenga e Elvana Gjata dhe Florian Mumajesi, Kuq e Zi je Ti eshte kthyer ne nje himn per kombetaren tone qe sot luan ndeshjen me te rendesishme te fazes eleminatore per kampionatin europian. Ne Elbasan Arena sot te besuarit e Gianni De Biassi do te kerkojne fitoren kunder Serbise. Fitore qe do ti kualifikonte per ne France 2016. Kenga Kuq e Zi je Ti sot duhet kenduar nga te gjithe

1,498 views