08/11/2014

Kategori: Lifestyle

Kur nuk luan rregullisht ne fushe, atehere…

Peter Cech sezonin e kaluar ishte titullar i padiskutueshem i portes se Chelsea, por me ardhjen e Courtois ai eshte nje rezerve. Dhe kur nuk luan ne fushe atehere duhet te merresh ne dicka. Duket se Cech e ka gjetur menyren se si te 'vrase' kohen e lire dhe te tepert. Ai pervec se nje portier fantastik eshte dhe nje baterist i shkelqyer.

163 views