14/02/2015

Kategori: Sport

Ky eshte goli dhe festa e çmendur e Xhakes (VIDEO)

Granit Xhaka eshte bere ne hero te Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach ka mposhtur Kolnin me rezultat 1:0 fala golit te Granit Xhakes, te cilin e ka shenuar ne minuten e fundit. Kosovar ka festuar si i çmendur pasi realizoi gol me koke.

314 views