18/04/2015

Kategori: Sport

Ky eshte goli i 400-te i Messit te Barcelona (Video)

Barcelona mposhti 2:0 Valencian ne Camp Nou, ne derbin e javes te La Liga. Luis Suarez dhe Lionel Messi, shenuan ne fitoren e Barcelones. Per kete te fundit, ky ishte goli i 400 te Barcelona, arritje kjo e jashtezakonshme.

257 views