18/03/2015

Kategori: Sport

Ky njeri nuk eshte normal: Balotelli i shane te gjithe (VIDEO)

Mario Balotelli vazhdon me avazin e vjeter. Ai u ka thene te gjithe kritikeve ... Sulmuesi i Liverpoolit, Mario Balotelli, veshtire se do te mbledh mend ndonjehere. Ylli italian nepermjet nje video te postuar ne Instagram u ka thene te gjithe kritikeve: Mbylleni gojen”. "A po me njihni?" thote Balotelli nenje video te çuditshme te postuar ne Instagram. "A ke folur ndonjehere personalisht me mua?" A e di çfare kam kaluar ne jete?" "Ti vetem me ke pare duke luajtur ne fushe, keshtu qe mbylle gojen njerez!" Ish sulmuesi i Interit, Milanit dhe Manchester Cityt ka shenuar vetem kater gola per ekipin e Brendan Rodgersit ne 24 ndeshjet e zhvilluar deri me tani. Burimi: Gazeta Express

217 views