11/04/2015

Kategori: Sport

Ky pasim i Ronaldos nuk eshte normal (VIDEO)

Cristinao Ronaldo po mundohet qe ne cdo forme te gezoj tifozet e Realit. Ylli i Real Madridit, Ronaldo ne ndeshjet e fundit ka qene i jashtezakonshem dhe jo vetem ne shenimin e golave. Ai çdo here po mundohet qe perveç golave te dhuroj spektakel dhe kete e arriti edhe ne ndeshjen e sotme kunder Eibarit. Kjo me se miri shihet ne kete video, ku Ronaldo bene nje pasim te bukur pa e shikuar fare topin. Burimi: Gazeta Express

412 views