25/10/2014

Kategori: Sport

Lahm: “Krenar qe do ta mbyll karrieren ne Mynih”

Kapiteni i Bayern Munchen, Philip Lahm shprehet se ka marre vendimin e duhur per te mos u larguar nga “Allianz Arena” edhe pse ka pasur oferta nga Anglia. As ndryshimet e bera nga trajneri Guardiola qe e ka aktivizuar shpesh here ne mesfushe, nuk kane ndikuar aspak ne vendimin e mbrojtesit per ta vazhduar karrieren ne skuadren me te cilen ka fituar tre tituj kampion Gjermanie, nje UEFA Champions League dhe nje Boteror Klubesh.

112 views