04/11/2014

Kategori: Sport

Lazio ‘blindon’ vendin e trete

Lazio ka mposhtur Cagliari me rezultatin 4 - 2 dhe eshte ngjitur ne vendin e trete te klasifikimit ne Serie A. Ishte Mauri qe hapi serine e golave per vendasit dhe me pas 2 here Klose dhe ne fund Ederson. Per Cagliari shenuan Braafheid autogol dhe Joao.

144 views