24/11/2014

Kategori: Sport

Lazio – Juventus 0 – 3. Pogba mposht i vetem skuadren e Pioli

Kampionet e Italise, Juventus kane fituar lehtesisht kunder Lazio me rezultatin 0 - 3. Paul Pogba me 2 golat e tij dhe Carlos Tevez i japin fitoren Juventus ne nje sfide qe konsiderohej si e veshtire per kampionet.

172 views