10/12/2014

Kategori: Sport

Liverpool – Basel 1 – 1

Liverpool eshte jashte Champions League. Ne ndeshjen vendimtare kunder Basel skuadra e Brendan Rodgers nuk arrin te fitoje. Ne fillim ishte Frei qe kalon ne avantazh skuadren e Basel dhe me pas Gerrard qe barazon per Liverpool. Tani te kuqte duhet te luajne ne Europa League.

163 views