29/10/2014

Kategori: Sport

Liverpool – Swansea 2 – 1 Balotelli shenon golin e dyte per ‘The Reeds’

Liverpool ka fituar kunder Swansea ne ndeshjen e Capital One Cup me rezultatin 2 - 1. Sulmuesi italian Mario Balotelli ka shenuar golin e barazimit per skuadren e Brendan Rodgers qe eshte dhe goli i tij i dyte ne karriere per skuadren e Liverpool.

130 views