22/03/2015

Kategori: Sport

Lojtari meksikan i wrestling vdes ne ring perpara mijera shikuesve (Video)

Nje lojtar meksikan i wrestling ka vdekur ne ring perpara mijera spektatoreve pasi mori nje goditje te forte prapa veshit dhe spektakli vazhdoi per rreth 2 minuta perpara se te kuptohej se diçka nuk po shkonte. Pedro Aguayo Ramirez, i njohur edhe si Hijo del Perro Aguayo (Biri i Qenit Aguayo) ngeli i varur ne litar pas nje goditjeje te forte me shkelm ne qafe nga kundershtuari i tij Oscar Gutierrez, i njohur Rey Misterio. Ndeshja vijoi edhe per dy minuta deri sa lojtaret e tjere dhe arbitri Aguayo te kuptonin se diçka nuk shkonte me yllin meksikan te wrestling. Burimi: Gazeta Shqip

706 views