22/10/2014

Kategori: Sport

Ludogorets – Basel 1 – 0 Per skuadren bullgare eshte nje dite historike

Kampionet e Bullgarise kane shkruar emrin ne histori. Kane mundur skuadren e Basel dhe kane arritur te marrin 3 piket e para ne Champions League. Vlen te theksohet se Basel luajti per shume minuta me 10 futbolliste.

147 views