27/11/2014

Kategori: Sport

Ludogorets – Liverpool 2 – 2. ‘The Reeds’ kane harruar te fitojne

Liverpool ka harruar te fitoje. Kunder Ludogorets skuadra e Brendan Rodgers nuk ka shkuar me tej se nje barazim 2 - 2. Ishin vendasit qe kaluan ne avantazh qe ne minuten e 3 me Abalo por Lambert ne minuten e 8 dhe Henderson ne minuten e 37 i japin avantazhin skuadres se Liverpool. Por ne minuten e 87 skuadra e Liverpool peson gol dhe ndeshja perfundon ne barazim. Nje barazim qe komplikon gjithcka per Liverpool pasi per tu kualifikuar duhet qe te fitojne me cdo kusht kunder Basel.

154 views