20/02/2015

Kategori: Sport

Maestro Pirlo bombardon porten e Atalantas (VIDEO)

Andrea Pirlo ka shenuar nje supergol ne ndeshjen ndaj Atalantas. Mesfushori i Juventusit, Andrea , ka shenuar nje gol te jashtezakonshem nga distanca ne ndeshjen ndaj Atalantas. Pjesa e pare e ndeshjes mes Juves dhe Atlantas eshte 2:1 Burimi:Gazeta Express

157 views