27/03/2015

Kategori: Sport

Mali i Zi – Rusi, nderpritet ndeshja, qellohet portieri rus (Video)

Eshte nderprere ndeshja mes kombetareve te Malit te Zi dhe Rusise ne Podgorice, ndeshje kjo e vlefshme per kualifikimet Euro 2016. Me te filluar ndeshja, portieri rus Igor Akinfeev, eshte qelluar na nje mjet i fuqishem, qe besohet te jete fishekzjarr

663 views