27/11/2014

Kategori: Sport

Malmo – Juventus 0 – 2. Llorente dhe Tevez jane shpresa e Juves

Juventus ka fituar ne fushen e Malmo fale golave te sulmuesve te te saj Llorente dhe Tevez. Tani Juventus renditet ne vendin e dyte ne grup dhe ne perballjen e fundit kunder Atletico i mjafton dhe 1 barazim per tu kualifikuar.

174 views