06/11/2014

Kategori: Sport

Manchester City – CSKA Moske 1 – 2

Manchester City shume prane eleminimit nga Champions League. Ne ndeshjen qe konsiderohej si me e lehta, skuadra e Pellegrini ka pesuar humbje me rezultatin 1 - 2 ne Etihad Stadion. Golat per CSKA u shenuan nga Doumbia ne minutat e 2 dhe 34. Per Citizens ishte Toure qe barazoi perkohesisht ne minuten e 8. Tani Citizens renditen ne vendin e fundit ne grup me vetem 2 pike, ndersa CSKA shkon ne kuoten e 4 pikeve.

174 views