11/12/2014

Kategori: Sport

Maribor – Schalke 0 – 1

Ka mjaftuar nje gol i Meyer ne minuten e 63 qe Schalke te kualifikohet per ne raundin e dyte te Champions League. Schalke arriti te renditet ne vendin e dyte fale dhe ndihmes nga skuadra e Chelsea qe fitoi me rezultatin 3 - 1 kunder Sporting.

140 views