01/03/2015

Kategori: Sport

Mekat qe Fabregas nuk shenoi golin e karrieres (Video)

Cesc Fabregas ishte afer te shenonte golin e karrieres ne ndeshjen e finales se Capital One Cup, ku Chelsea mposhti 2:0 Tottenham. Mesfushori spanjoll tentoi te shenoi ne stilin gershere, por portieri i Tottenhamit, ishte i kujdesshem, dhe evitoi kete supergol Burimi: Indeksionline

229 views