27/10/2014

Kategori: Sport

Milan dhe Fiorentina ndahen ne paqe

Nje ndeshje ku rastet ishin te pakta. Ne pjesen e pare ishte Nigel De Jong ai qe kalon ne avantazh skuadren e Pippo Inzaghi. Ne pjesen e dyte ishte Fiorentina qe luan me mire dhe ne minuten e 65 arrin te barazoje me ane te Ilicic. Tani milan renditet ne vendin e 6 me 15 pike ndersa Fiorentina ne vendin e 11 me 10 pike.

257 views