24/11/2014

Kategori: Sport

Milan – Inter 1 – 1. Nuk ka fitues ne derbin e Milanos

Nuk ka fitues ne derbin e Milanos ku skuadrat u ndane ne nje barazim 1 - 1. Ishte Menez qe kalon ne avantazh skuadren e Milan ne minuten e 23 pas nje pasimi perfekt te El Shaarawy. Me kete rezultat mbyllet dhe pjesa e pare. Ne pjesen e dyte ishte skuadra e Inter qe kerkoi me shume per te shenuar dhe ia arriti ne minutene 61 me ane te Obi i cili goditi nga jashte zones.

144 views