03/11/2014

Kategori: Sport

Milan – Palermo 0 – 2

Milan duket sikur ka harruar te fitoje. Skuadra e Pippo Inzaghi eshte mposhtur ne San Siro nga Palermo me rezultatin 0 - 2. Brenda 3 minutash skuadra e Milan ka pesuar 2 gola. Ne minuten e 23 ishte Zapata qe shenoi nje autogol dhe 3 minuta me vone ishte Dybala qe dyfishoi rezultatin per Palermo.

175 views