24/04/2015

Kategori: Lifestyle

Modelet e Guess me te bukura se kurre, reklamojne xhinset

Ne kete reklame te firmes se njohur Guess, modelet reklamojne pantallonat e gjata dhe te shkurtera xhins. Reklama inspirohet nga shpirti autentik amerikan i Nashville i cili quhet ndryshe edhe Qyteti i Muzikes. Disa nga modelet qe bien ne sy ne kete reklame jane: Gigi Hadid, Bojana Ksrmanovic, Samantha Hoopes, Yara Khmidan, Silviu Tolu dhe Nick Fouquet. Shijojeni!

371 views