28/02/2015

Kategori: Sport

Moment prekes ne ndeshjen Granada vs Barcelona (Video)

Pas humbjes nga Malaga xhiron e kaluar, Barcelona eshte rikthyer te fitoret ne La Liga, duke mposhtur Granadan ne udhetim, me rezultat 1:3. Rakitic, Suarez dhe Messi, ishin golashenuesit e Barces ne kete fitore. Por ne perfundim te kesaj ndeshje, ndodhi diçka e veçante. Nje femije ka arritur t’iu ike edhe ekipit te sigurimit, per te shkuar te Ivan Rakitic. Femija shtrengoi duart ne trupin e Rakiticit, per te shperthyer ne lot pastaj. Moment emocionues. Burimi: Indeksionline

552 views