24/11/2014

Kategori: Sport Lajme

Momentet e tensionit gjate ndeshjes Elbasani – Tirana

Duhet te ishte nje ndeshje futbolli dhe atmosfere sportive e festive,  ajo e ndeshjes Elbasani - Tirana ku u shenuan 5 gola e nje rezultat surpizues, por gjithcka u prish nga vandalizmi i nje grupi personash qe vetem tifoze nuk mund te konsiderohen.

209 views