04/02/2015

Kategori: Lajme

Momenti shokues kur policia vret nje adoleshent(video)

Nje televizion kilen eshte sulmuar shume pasi transmetoi pamje te nje polici qe vriste nje adoleshent. Adoleshenti 16-vjeçar kishte vjedhur nje makine ne San Bernardo ne jug te Kilit dhe nje polic me motor e ndoqi pergjate rruges dhe e vrau ate. Shikuesit jane indinjuar kundrejt policit qe vrau adoleshentin por edhe ndaj televizionit qe e transmetoi ate. Policia u justifikua se adoleshenti kishte plagosur nje person dhe kishte kercenuar se do te plagoste edhe te tjere, ndaj duhej ndaluar.

212 views