10/12/2014

Kategori: Sport

Monaco – Zenit 2 – 0

Monaco ka fituar kunder Zenit dhe ka siguruar vendin e pare ne grup duke lene ne vend te dyte skuadren e Bayer Leverkusen qe nuk arriti te fitoje kunder Benfica. Per Zenit tani luhet vetem ne Europa League.

135 views